Na powitanieWitaj na blogu Centrum Medycznego FamilyORTO!

Nawet nie wiesz, jak miło nam Cię tu gościć! Przy pomocy tego bloga chcielibyśmy nie tylko przybliżyć Ci zakres działalności naszego Centrum, ale i regularnie przekazywać Ci cenne wskazówki będące rezultatem naszego wieloletniego doświadczenia. Na początek poznajmy się jednak bliżej. Jak wiesz, specjalizujemy się w ortopedii, rehabilitacji i fizjoterapii. W skład naszego zespołu wchodzi pięciu lekarzy i czworo fizjoterapeutów, a wszystkim nam przyświeca ten sam cel: zapewnić naszym pacjentom powrót do pełni zdrowia.

Nie raz przekonaliśmy się już, że każdy pacjent i każdy przypadek jest inny, dlatego rozumiemy, jak ważne jest, by do każdego z nich podchodzić indywidualnie. Wiemy też, jak wielkie znaczenie mogą mieć na pozór nieistotne szczegóły – niejednokrotnie to właśnie w nich tkwiło sedno problemów naszych pacjentów. Właśnie dlatego przed rozpoczęciem każdej terapii przeprowadzamy szczegółowy, wnikliwy wywiad, który ułatwia nam postawienie trafnej diagnozy i obranie odpowiedniego kierunku działania. Opisy konkretnych przypadków, z jakimi się zmagamy regularnie umieszczamy na naszym profilu na Facebooku. Zajrzyj tam, jeśli masz ochotę!

Oprócz indywidualnego podejścia i dbałości o szczegóły bardzo liczy się dla nas jeszcze jedna rzecz, a mianowicie tworzenie przyjaznej atmosfery, dzięki której zarówno nasi pacjenci, jak i my możemy się poczuć komfortowo. Wierzymy, że ma ona niebagatelne znaczenie w przebiegu leczenia. Zachęcamy, byś przekonał się o tym sam!